Správy

Voľby/Választások

Agentúra Focus robila prieskum v dňoch 4. až 12. novembra na vzorke 1 064 respondentov formou osobných rozhovorov.

Ivan Švejna

Podpredseda strany Most-Híd pre ekonomiku dnes pred novinármi vyjadril aj potešenie nad tým, že Ústavný súd SR bude rozhodovať o spôsoboch vyplácania dôchodkov.

Péter Vörös

25 rokov po páde komunizmu, práve v období výročia Nežnej revolúcie nastali výrazné tektonické pohyby v hĺbke spoločenského života.

Voľby/Választások

Ak by sa parlamentné voľby konali v prvej polovici novembra, stranu Most-Híd by volilo 6,2 percent opýtaných, čo by jej zaručilo 12 poslaneckých mandátov v Národnej rade Slovenskej republiky.

Voľby/Választások

Ak by sa parlamentné voľby konali v novembri, stranu Most-Híd by volilo 8,7 percent opýtaných, čo by jej zaručilo 16 poslaneckých mandátov v Národnej rade Slovenskej republiky.

17. november/november 17.

Predstavitelia strany Most-Híd dnes pri príležitosti 25. výročia Nežnej revolúcie na Námestí SNP v Bratislave symbolicky zapálili sviečky.

Béla Bugár a Lucia Žitňanská

Predseda strany Most-Híd Béla Bugár a podpredsedníčka Lucia Žitňanská reagovali na výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí.

Bugár Béla/Béla Bugár

Pozrite si rozhovor, ktorý pre televíziu TA3 poskytol predseda strany Most-Híd. Béla Bugár hodnotil takmer 50-hodinovú mimoriadnu schôdzu NR SR o odvolaní predsedu vlády Roberta Fica, pričom poukázal aj na katastrofálny stav v slovenskom zdravotníctve a naznačil tiež dôvody a možné riešenia tejto situácie.

Presne v tejto osvedčenej stratégii sa niesla v stredu (12. novembra 2014) tlačová konferencia Roberta Fica a ministra zdravotníctva.

Béla Bugár, predseda strany Most-Híd

Prosím Vás, 15. novembra venujte 15 minút Vášho času, aby ste mohli aj Vy ovplyvniť budúcnosť Vašej obce a hlasujte za kandidátov, ktorí si to zaslúžia.

Stránky