Správy

„Témy referenda polarizujú spoločnosť. Sme občianska strana, ktorá rešpektuje rozmanitosť v hodnotovo-etických otázkach. Účasť na referende je občianskym postojom a nemyslíme si, že máme právo radiť ľuďom, ako hlasovať.“

Ivan Švejna a Tibor Bastrnák

Nulové zdravotné odvody vláda zavádza iba pre vyvolenú skupinu ľudí, pričom Smer polarizuje spoločnosť, vyhlásili vo švtrtok pred novinármi poslanci NR SR za Most-Híd.

Lucia Žitňanská

Prinášame videozáznam z vystúpenia podpredsedníčky strany Most-Híd v NR SR z 25. novembra 2014 k zákonu o verejnom obstarávaní. Lucia Žitňanská vysvetlila, prečo je vládny návrh o schránkových firmách iba marketingovým ťahom Smeru a nie reálnym riešením problému, po ktorom volá aj verejnosť.

Bugár Béla, a Híd párt elnöke

Stanovisko predsedu strany Most-Híd k prejavu prezidenta k poslancom parlamentu

Bugár Béla

Béla Bugár dnes pred novinármi prezentoval očakávania, ktoré má strana Most-Híd od zmeny na poste predsedu NR SR

László Solymos, podpredseda strany a predseda poslaneckého klubu Most-Híd

Úvod poslednej tohtoročnej schôdze NR SR sa ponesie v znamení volieb predsedu aj podpredsedu parlamentu.

Bugár Béla/Béla Bugár

Nedávne protesty v Košiciach a v Bratislave namierené proti Pavlovi Paškovi a Robertovi Ficovi (obaja Smer-SD), si zapríčinila vládna strana sama štýlom svojej politiky. Aj to v nedeľňajšej relácii televízie TA3 V politike povedal predseda strany Most-Híd Béla Bugár.

Voľby/Választások

Agentúra Focus robila prieskum v dňoch 4. až 12. novembra na vzorke 1 064 respondentov formou osobných rozhovorov.

Ivan Švejna

Podpredseda strany Most-Híd pre ekonomiku dnes pred novinármi vyjadril aj potešenie nad tým, že Ústavný súd SR bude rozhodovať o spôsoboch vyplácania dôchodkov.

Péter Vörös

25 rokov po páde komunizmu, práve v období výročia Nežnej revolúcie nastali výrazné tektonické pohyby v hĺbke spoločenského života.

Stránky