Správy

Ivan Švejna

Ivan Švejna za stranu Most-Híd reagoval na návrh vlády na skrátené legislatívne konanie o vládnom návrhu zákona o starobnom dôchodkovom sporení, ktorým sa má už po štvrtýkrát otvoriť 2. dôchodkový pilier.

Ak by sa parlamentné voľby konali v januári, stranu Most-Híd by volilo 9,5 percent opýtaných, a tým by sa dostala do NR SR, ako tretia najsilnejšia strana

Ivan Švejna

Podpredseda strany Most-Híd Ivan Švejna v utorok reagoval na výsledky poslaneckého prieskumu v NBS.

Gábor Gál

Poslanec NR SR za Most-Híd Gábor Gál inicioval zvolanie mimoriadnej schôdze Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, ktorá sa uskutoční v utorok 27. januára 2015 o 10.00 h v budove Kancelárie Národnej rady Slovenskej republiky

Občianska vízia 2016

Most-Híd v pondelok predstavil dokument, ktorý je v poradí už desiatou časťou strategického materiálu strany – Občianska vízia 2016.

Voľby/Választások

Ak by sa parlamentné voľby konali v polovici januára, stranu Most-Híd by volilo 7,9 percent opýtaných, čo by jej zaručilo 14 poslaneckých mandátov v Národnej rade Slovenskej republiky.

Érsek Árpád, a Híd parlamenti képviselője

Vo štvrtok na stretnutí starostov obcí v spádovej oblasti pripravovaného veľkého diaľničného obchvatu Bratislavy D4 a rýchlostnej cesty R7 v Šamoríne – Čilistove, ktoré inicioval poslanec NR SR za Most-Híd Árpád Érsek, prítomní uvítali, že územné rozhodnutia, ktoré sú podmienkou na realizáciu projektu sú už dnes právoplatné.

Stanovisko strany k vyhláseniu predsedu vlády SR, že vláda opätovne otvorí druhý pilier.

Érsek Árpád, a Híd parlamenti képviselője

Poslanec NR SR za Most-Híd očakáva, že štvrtkové stretnutie ministra dopravy a starostov dotknutých obcí prinesie očakávané výsledky.

Béla Bugár a Lucia Žitňanská

Predseda strany Most-Híd Béla Bugár a jej podpredsedníčka Lucia Žitňanská poslali v utorok list predsedovi vlády Slovenskej republiky Robertovi Ficovi.

Stránky