Správy

Spoločného stretnutia v Bratislave sa zúčastnil aj generálny sekretár najsilnejšej politickej frakcie v Európskom parlamente, Antonio López-Istúriz White

Dňa 4. októbra 2014 sa konal všestranný a zábavný športový deň v Pribete, ktorú organizoval miestny klub strany Most-Híd s miestnym športovým klubom, miestnou organizáciou Čemadoku, kultúrnym domom a so základnou školou s vyučovacím jazykom maďarským.

Vláda síce v návrhu rozpočtu akceptovala najväčšiu výhradu strany Most-Híd, stále je to však balansovanie na veľmi tenkom ľade

László Solymos, podpredseda strany a predseda poslaneckého klubu Most-Híd

Program októbrovej schôdze NR SR je opäť popretkávaný hrozbami predsedu parlamentu.

Zsolt Simon, podpredseda strany Most-Híd

Podľa podpredsedu strany Most-Híd tomu nasvedčujú aj predložené vládne návrhy k zákonu o posudzovaní vplyvov na životné prostredie.

Európai Parlament

Výbory Európskeho parlamentu dali zelenú environmentálnemu projektu Józsefa Nagya.

Dňa 11.októbra sa konal futbalový zápas strany Most-Híd a jej mládežnícej organizácie IUVEN v Čechynciach.

Dňa 10.10.2014 sa v Prešove uskutočnilo stretnutie kandidátov pre voľby do organov samosprávy obcí Prešovského okresu na ktorom sa zúčastnil aj predseda strany Most-Híd Béla Bugár.

Ženská organizácia strany Most-Híd IDEA sa stala riadnym členom ženskej asociácie Európskej ľudovej strany (EPP Women), ktorá v piatok 10. októbra v Záhrebe jednohlasne odhlasovala oficiálne prijatie IDEY za svojho člena.

Lucia Žitňanská

Podpredsedníčka strany Most-Híd označila slová Roberta Fica za politické vydieranie.

Stránky