Správy

Bugár Béla, a Híd elnöke/ Béla Bugár, predseda strany Most-Híd

Výsledok referenda sa dal očakávať a vôbec sa mu nemožno čudovať. Vláda absolútne nekomunikovala s občanmi, a predovšetkým s obyvateľmi Gabčíkova, v snahe rozptýliť ich obavy z príchodu päťsto imigrantov, ktorých dočasne prijmeme na základe dohody s Rakúskom.

Érsek Árpád, a Híd parlamenti képviselője

Podľa poslanca Most-Híd Árpáda Érseka je dôležité zapracovať do návrhu nového zákona o športe viacero pripomienok, ktoré zlepšia podmienky pre rozvoj športu na Slovensku.

Lucia Žitňanská

Podľa podpredsedníčky Most-Híd Lucie Žitňanskej predložený zákon neposilňuje dostatočne transparentnosť prokuratúry, ktorá je dnes de facto štvrtou mocou v štáte.

Ak by sa parlamentné voľby konali tento mesiac, strana Most-Híd by získala 8,1 %, a tak by získala 14 mandátov v NR SR.

Lucia Zitnanska

Podľa podpredsedníčky Most-Híd Lucie Žitňanskej sa premiér svojimi tvrdými vyjadreniami voči utečencom snaží prebiť fakt, že Slovensko dočasne prijme päťsto migrantov z Rakúska.

Lucia Žitňanská

Podpredsedníčka Most-Híd Lucia Žitňanská privítala vrátanie novely zákona o verejnom obstarávaní prezidentom. Pripomienky prezidenta sú v súlade s platným uznesením NR SR, za ktoré hlasovali aj poslanci Smeru.

Menšinám podľa Solymosa chýba pre ich rozvoj pozitívne ovzdušie, ktoré je zbavené predsudkov.

Lucia Zitnanska

Štefan Harabin opäť zapĺňa novinové titulky a vyjadruje sa v televízii. Tentokrát pre kontraverzné súdne rozhodnutia ohľadne policajnej inšpekcie. Jedným z nich je dotknutý aj minister vnútra Róbert Kaliňák. “To je svojvoľný rozsudok v snahe riešiť si svoje osobné problémy, ako ostatne vždy v histórii pána Harabina," komentoval rozhodnutie.

Poslanec strany Most-Híd a garant programu pre udržateľný vidiek Gábor Csicsai sa dnes stretol s predstaviteľmi Vidieckej platformy.

Bugár Béla, a Híd elnöke/ Béla Bugár, predseda strany Most-Híd

Dohoda z pondelkového rána po včerajšom hlasovaní gréckeho parlamentu stále zostáva len svetielkom na konci tunela, keďže nestačí z gréckej strany len prijať reformné zákony, ale aj dôsledne ich implementovať. A práve tu podľa mňa leží kameň úrazu celého gréckeho príbehu.

Stránky