Správy

Árpád Érsek, poslanec NR SR za Most-Híd

Stanovisko poslanca NR SR za Most-Híd k zámeru ministra školstva udeliť výnimku z vyžadovaného známkového priemeru pre športové gymnáziá.

Voľby do Európskeho parlamentu

24. máj 2014.

Pavol Burdiga

Reakcia primátora Rožňavy k tretiemu miestu Rožňavy v rebríčku najlepších samospráv zo 100 najväčších miest na Slovensku.

Zsolt Simon, podpredseda strany Most-Híd

„Štátne lesy TANAP-u prideľujú drevo z vetrovej kalamity 2014 ako sa im páči, komu chcú a ako chcú - a to navyše bez verejnej súťaže,“ upozorňuje podpredseda strany Most-Híd, Zsolt Simon.

Voľby/Választások

Prinášame výsledky prieskumu agentúry Polis Slovakia pre agentúru SITA, v ktorom respondenti reagovali na otázku, koho úspech očakávajú v jesenných komunálnych voľbách.

Konaj. Reaguj. Rozhoduj.

24. máj 2014.

Voľby/Választások

Ak by sa parlamentné voľby konali v septembri, stranu Most-Híd by volilo 9,1 percenta opýtaných, čo by jej zaručilo 18 zákonodarcov v parlamente.

Dôchodcov Ficova vláda šikanuje. Aspoň teda niektorých vláda postavila pred novú, stresujúcu a nezmyselnú povinnosť v súvislosti s ich nárokom na tohtoročný vianočný príspevok, vyhlásil dnes pred novinármi predseda strany Most-Híd, Béla Bugár.

Dnešné schválenie Dohody o pridružení medzi Európskou úniou a Ukrajinou potvrdilo, že prakticky celá slovenská politická scéna vidí európsku perspektívu pre Ukrajinu a že ju vníma ako slobodné rozhodnutie občanov Ukrajiny. "A ja verím, že je to tiež v súlade s postojom verejnosti, ktorá chce, aby aj náš východný sused bol stabilnou a rozvíjajúcou sa demokratickou krajinou," vyhlásil v stredu pred novinármi za stranu Most-Híd jej predseda, Béla Bugár.

Béla Bugár, predseda strany Most-Híd

Predseda strany Most-Híd v piatok v NR SR vystúpil k návrhu Zahraničného výboru Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie Vyhlásenia Národnej rady Slovenskej republiky k situácii na Ukrajine. Vystúpenie Bélu Bugára v parlamente prinášame v plnom znení.

Gábor Gál/ Gál Gábor

Ide o reakciu na súčasný stav, keď občania prichádzajú o štátnej občianstvo proti svojej vôli.

Voľby/Választások

Strana Most-Híd by získala 6,6% hlasov rozhodnutých voličov.

Stránky

kalendár
hodina
Podujatia
24.09. 2014
21:30
Béla Bugár v televízii TA3: Predeseda strany Most-Híd vystúpi v relácii Tak takto?!
07.10. 2014
14:00
Republikové Predsedníctvo Most-Híd
07.10. 2014
14:00
Zasadnutie Predsedníctva Most-Híd v Bratislave
07.10. 2014
13:00
Predkampaňové podujatie v obci Veľké Dvorníky - Kultúrny dom
25.10. 2014
09:00
Prvá vidiecka zabíjačka v Mierove