Správy

Začiatok školského roka by mal byť podľa predstaviteľov strany Most-Híd impulzom aj pre ministra školstva na aktívnejšie presadzovanie zmien v rezorte.

Dnes si pripomíname 71. výročie Slovenského národného povstania, keď sa občania Slovenska bez ohľadu na ich národnosť dokázali spoločne postaviť proti nacizmu.

Ak by sa parlamentné voľby konali tento mesiac, strana Most-Híd by získala 8%, a tak by získala 14 mandátov v NR SR.

Lucia Žitňanská

Podľa podpredsedníčky Most-Híd Lucie Žitňanskej novela zákona o prokuratúre, ktorú dnes schválila vláda, nezavádza dostatočne mechanizmy na jej kontrolu zo strany verejnosti.

Dnešné 47. výročie vpádu vojsk Varšavskej zmluvy na územie vtedajšieho Československa zostáva stále živou a silnou spomienkou na to, ako sa brutálnou vojenskou silou dalo potlačiť smerovanie spoločnosti k väčšej slobode a právam občanov.

Podľa László Solymosa vláda viac ako tri roky ignorovala regióny s vysokou nezamestnanosťou a teraz niekoľko mesiacov pred voľbami im ponúka ďalšie nesystémové a krátkodobé riešenia.

Lucia Zitnanska

Sociálna poisťovňa neporušila zákonnú povinnosť raz, porušila ju niekoľkostotisíckrát voči niekoľkostotisícom ľudí.

Solymos László, a Híd alelnöke/ László Solymos, podpredseda strany Most-Híd

Predvolebná kampaň strany Most-Híd bude podľa podpredsedu strany Lászlóa Solymosa postavená na predstavovaní svojho programu.

Bugár Béla, a Híd elnöke/ Béla Bugár, predseda strany Most-Híd

Cieľom viacerých strán je len dostať sa za každú cenu do parlamentu.

Lucia Žitňanská

Podľa podpredsedníčky Most-Híd Lucie Žitňanskej kvôli pochybeniu Sociálnej poisťovne a nekonaniu vlády hrozia tisíckam živnostníkov penále za neuhradené poistné.

Stránky

kalendár
hodina
Podujatia
03.09. 2015
14:00
IDEA - Zasadnutie Predsedníctva
03.09. 2015
14:00
IDEA - Zasadnutie Predsedníctva
03.09. 2015
10:00
Zasadnutie Predsedníctva Most-Híd