Správy

Voľby/Választások

Ide o výsledky telefonického prieskumu verejnej mienky agentúry eCall Slovakia v dňoch 8. až 17. decembra na reprezentatívnej vzorke 1 350 respondentov.

Deti/Gyerekek

Bratislavský klub IUVEN sa snaží v poslednom čase organizovať čo najviac podujatí zameraných na pomoc ľuďom. S príchodom sviatku sv. Mikuláša a Vianoc sme sa rozhodli potešiť deti z Detského domova Bratislava v Podunajských Biskupiciach.

Bugár Béla/Béla Bugár

Predseda strany Most-Híd získal po prezidentovi SR najväčšiu dôveru ľudí so ziskom 40 percent.

Voľby/Választások

Agentúra Focus robila prieskum od 2. do 10. decembra osobnými rozhovormi. Reprezentatívnu vzorku tvorilo 1 050 respondentov, ktorí dostali otázku: "Predstavte si, že by sa parlamentné voľby konali tento víkend a kandidovali by nasledujúce politické strany. Ktorej strane by ste dali svoj hlas?"

Pripojenie sa Európskej Únie k dohovoru CITES ponúka možnosť koordinovanej európskej ochrany ohrozovaných druhov.

Zsolt Simon, podpredseda strany Most-Híd

Štátne lesy Tatranského národného parku v stredu podali trestné oznámenie na poslanca Zsolta Simona za poškodzovanie cudzích práv. Podpredseda strany Most-Híd napriek tomu na všetkých svojich vyhláseniach zotrváva a bude rád, ak sa veci riadne vyšetria a verejnosť sa dozvie skutočnú pravdu.

Bugár Béla

Podľa 15,4 percenta opýtaných má Béla Bugár z opozičných politikov najlepšie predpoklady na funkciu premiéra, a Lucii Žitňanskej patrí tretie miesto so 6,6 %

Bugár Béla/Béla Bugár

Predsedovi strany Most-Híd verí 17,8 percenta respondentov, prvú trojku najdôveryhodnejších opozičných politikov uzatvára podpredsedníčka strany Lucia Žitňanská

Voľby/Választások

Ak by sa parlamentné voľby konali začiatkom decembra, stranu Most-Híd by volilo 7,8 percent opýtaných, čo by jej zaručilo 14 poslaneckých mandátov v Národnej rade Slovenskej republiky.

Zsolt Simon, podpredseda strany Most-Híd

Podpredseda Most-Híd poukázal na to, že v tendroch ohľadne nakladania s drevom bola úspešná aj spoločnosť, ktorá je prepojená na poslanca Smeru Maroša Kondróta.

Stránky