IUVEN vzal deti žijúce bez rodičov na "stretnutie" s tučniakmi

Deti/Gyerekek
Bratislavský klub IUVEN sa snaží v poslednom čase organizovať čo najviac podujatí zameraných na pomoc ľuďom. S príchodom sviatku sv. Mikuláša a Vianoc sme sa rozhodli potešiť deti z Detského domova Bratislava v Podunajských Biskupiciach.

Rozhodli sme sa pre zážitkovú formu darčeka, po rozhovore s pani riaditeľkou sme sa zhodli na tom, že kino bude najlepšia voľba. Podujatie sa konalo 11. decembra, pozreli sme si Tučniakov z Madagaskaru. Táto rozprávka bola vhodnou voľbou, ako nám potvrdili nielen deti, ale aj vychovávatelia. Radosť a spokojnosť všetkých zúčastnených bola zjavná. Po skončení filmu sme sa všetci zhromaždili, aby sme deťom mohli podarovať trošku oneskorené mikulášske darčeky a aby sme spojili príjemné s užitočným, postarali sme sa aj o zabezpečenie resp. doplnenie zásob školských potrieb pre tento detský domov.

Dúfame, že sa nám podarilo splniť očakávania detí,  vniesť trochu pokoja do vianočného zhonu. Veríme v ďalšiu spoluprácu s detským domovom a tešíme sa na ňu. Zároveň by sme chceli poďakovať každému, kto sa spolupodieľal na organizácií tohto príjemného večera. Každému prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov! 

Žofia Szapuová a Kristina Ďurišová (IUVEN Klub Bratislava) 

Zdielať: 
Tagy: