VÝZVA PRE PETRŽALKU!

Posledné prieskumy verejnej mienky ukazujú, že Petržalka, Petržalčania majú šancu na ukončenie 16 ročnej Bajanovej éry len vtedy, ak spoja svoje sily.

Pár dní pred voľbami sme presne v tej istej situácii, ako v roku 2010, keď neschopnosť spojiť sa zapríčinila, že pani Iveta Plšeková zaostala za Vladimírom Bajanom o 1600 hlasov. Keby sa vtedy spojili hlasy dvoch pravicových kandidátiek, mohli sme nekonečnú šnúru bajanizmu ukončiť už pred štyrmi rokmi.

Dnes sa situácia opakuje. Pani Plšeková zaostáva za pánom Bajanom o niekoľko percent. Všetci ostatní pravicoví a nezávislí kandidáti majú menšiu šancu. Preto strany Sieť, SaS, KDH, Most-Híd, Mladá Petržalka a Strana zelených vyzývajú pánov Jána Hrčku, Mariána Greksu a Pavla Nechalu, aby odstúpili v prospech pani Ivety Plšekovej. 

Jediná šanca pre zmenu v Petržalke je spojenie sa v záujme Petržalky a Petržalčanov. Veríme, že sa to podarí tak ako v Bratislave a Prešove, s najväčšou pravdepodobnosťou aj v Košiciach. Tu všade zvíťazil spoločný záujem nad tým osobným. Je to naša spoločná zodpovednosť!

 

 

Zdielať: