Novoročné stretnutie v Prešove

Vo štvrtok 14. januára 2015 sa v priestoroch reštaurácie Victoria v Prešove – Solivare konala, pod vedením krajského predsedu Štefana Szidora a krajského tajomníka Jozefa Čokinu, porada okresných predsedov strany Most-Híd z Prešovského kraja

Zúčastnil sa jej Rudolf Gregorovič - okresný predseda z Humenného, Mikuláš Nemeš – okresný predseda z Vranova nad Topľou, Peter Štefaňák – okresný predseda z Kežmarku, Peter Krajňák – okresný predseda z Prešova a podpredseda mládežníckej organizácie IUVEN Michal Goriščák zo Svidníka. Na porade sa prerokovali aktuálne otázky súvisiace s organizačnými a vnútrostraníckymi otázkami života strany v Prešovskom regióne. 

Následne sa konal novoročný bowlingový turnaj, organizovaný Okresným predsedníctvom v Prešove, ktorého sa zúčastnili riadni a podporní členovia strany z okresu Prešov ako aj kandidáti, ktorí kandidovali v komunálnych voľbách 2014, pre ktorých sa tak vytvorila možnosť stretnutia s regionálnymi lídrami strany a členmi okresného predsedníctva. Členovia boli informovaní o aktuálnom dianí na politickej scéne, o postoji strany k vyhlásenému referendu o rodine a prvých krokoch novej primátorky Prešova Ing. Andrei Turčanovej.  
 

Galéria: 
Novoročné stretnutie v Prešove
Zdielať: 
Tagy: