Správy

Béla Bugár, predseda strany Most-Híd

Aj ostatná schôdza NR SR potvrdila, že populizmus bude jediným lajtmotívom schôdzí, ktoré nás ešte tomto volebnom období čakajú.

Péter Vörös

Péter Vörös dnes vystúpil v NR SR počas rozpravy k novele zákona o štátnom občianstve, ktorú predložili poslanci strany Most-Híd. Prečítajte si, čo povedal.

Alžbeta Ožvaldová/Ožvlad Erzsébet

Starostka Podunajských Biskupíc, podpredsedníčka Bratislavského samosprávneho kraja a predsedníčka ženskej organizácie strany Most-Híd - IDEA - počas tlačovej konferencie v NR SR kritizovala pripravovaný návrh zákona o dani z motorových vozidiel, ktorý predložil minister financií Peter Kažimír. Zároveň na tlačovej konferencii 23. 10. 2014 vyzvala poslancov NR SR, aby návrh v parlamente neschválili. Prinášame vám videozáznam z brífingu s vyhlásením Alžbety Ožvaldovej.

Neklamným znakom tohto faktu je počínanie strany Smer. Rozdávanie nabralo na obrátkach takou intenzitou, že ak takto budeme pokračovať ďalej, vláda, ktorá vzíde z volieb v roku 2016, bude mať čo robiť štyri roky, aby sa z deficitov dostala.

Árpád Érsek, poslanec NR SR za Most-Híd

Potvrdzuje to pozmeňujúci návrh k novele školského zákona.

„Preprava vody odobratej z vodných útvarov nachádzajúcich sa na území SR cez hranice SR dopravnými prostriedkami alebo potrubím sa zakazuje,”- takto znie prvá veta, presnejšie prvá časť vety najnovšej ústavnej novely.

František Šebej

Predseda Zahraničného výboru NR SR a poslanec za Most-Híd hodnotí povolebnú situáciu u nášho východného suseda.

26. októbra 2014 sa uskutočnila spomienková slávnosť 65.výročia Csemadoku v Galante, na ktorej sa v mene miestneho klubu strany Most-Híd zúčastnili Zoltán Forró a Zuzana Csadyová.

Voľby/Választások

Ak by sa parlamentné voľby konali v polovici októbra, stranu Most-Híd by volilo 9 percent opýtaných, čo by jej zaručilo 17 poslaneckých mandátov v Národnej rade Slovenskej republiky.

Mestský klub Občianskej strany MOST-HÍD 23-ho októbra zorganizoval stretnutie podnikateľov mesta s cieľom výmeny názorov a skúseností o najpálčivejších aktuálnych problémoch malého- a stredného podnikania.

Stránky