Bugár Béla, a Híd elnöke/ Béla Bugá, predseda strany Most-Híd

Podľa predsedu Most-Híd Bélu Bugára nemožno očakávať na mimoriadnej schôdzi zmenu postoja či priznanie zodpovednosti strany Smer za neutešený stav, v ktorom sa oba rezorty nachádzajú.

Podľa Health Policy Institute (HPI), ktorý hodnotil volebné programy jednotlivých strán pre sektor zdravotníctva, patrí program strany Most-Híd medzi najlepšie.

Bizonyára sokan emlékeznek, hogy a Radičová kormány idején jóváhagytuk a nővérek és az egészségügyi dolgozók bérének emelését. Ebben az akkori parlament teljesen egységes volt. A választások közben a Smer biztonságot ígért a polgároknak, így az egészségügyben dolgozóknak is, természetesen ebbe beletartoztak a nővérkék is. Ők nem csak béremelést kértek, de azt is, egyszerűen fogalmazva, hogy a társadalmi elismertségük javuljon. Ehhez petíciót is indítottak és rengeteg aláírást gyűjtöttek, mivel igyekezetüket a polgárok is támogatták!

Podľa predsedu Most-Híd Bélu Bugára očakávajú naši občania rozumnú politiku založenú na hodnotách a ponuke systémových riešení, nie predbiehanie sa v populistických nápadoch.

Bugár Béla, a Híd elnöke/ Béla Bugár, predseda strany Most-Híd

Predstavitelia strany Most-Híd Béla Bugár, Ivan Švejna a Elemér Jakab sa dnes stretli so zástupcami Združenia miest a obcí Slovenska. Diskutovali najmä o postavení miest a obcí, ich kompetenciách a finančnom zabezpečení.

Začiatok školského roka by mal byť podľa predstaviteľov strany Most-Híd impulzom aj pre ministra školstva na aktívnejšie presadzovanie zmien v rezorte.

Podľa László Solymosa vláda viac ako tri roky ignorovala regióny s vysokou nezamestnanosťou a teraz niekoľko mesiacov pred voľbami im ponúka ďalšie nesystémové a krátkodobé riešenia.

Solymos László, a Híd alelnöke/ László Solymos, podpredseda strany Most-Híd

Predvolebná kampaň strany Most-Híd bude podľa podpredsedu strany Lászlóa Solymosa postavená na predstavovaní svojho programu.

Bugár Béla, a Híd elnöke/ Béla Bugár, predseda strany Most-Híd

Cieľom viacerých strán je len dostať sa za každú cenu do parlamentu.

Bugár Béla, a Híd elnöke/ Béla Bugár, predseda strany Most-Híd

Trojica strán musí podľa Bugára pomenovať alternatívu najneskôr na jeseň

Stránky